Šioje svetainėje talpinamus mūsų autorinius tekstus bei laidų įrašus visi norintieji gali perpublikuoti savo žiniasklaidos priemonėse neprašant mūsų sutikimo (prašome tik nurodyti arba autorių, arba šaltinį).

Svetainėje naudojami slapukai, kuriuos svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote. Privatumo sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį naudojate.

Slapukai skirti suteikti mūsų svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis. Jie taip pat gali būti naudojami statistikai apie apsilankymus svetainėje.

Asmens duomenys mūsų svetainėje nėra tikslingai renkami ar kitaip kaupiami.

Jei kreipėtės į mus el.p., žinute socialiniuose tinkluose ar kitais būdais, mes galime išsaugoti komunikacijos turinį kartu su jūsų kontaktiniais duomenimis ir mūsų atsakymais.

Mūsų interneto svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines (pvz. youtube.com) ir paslaugas, kurių mes nekontroliuojame. Mes neatsakome už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą.