Prasmingų pokalbių ir šviesaus turinio erdvė Bostonoarbatele.lt – asmeninė iniciatyva, kilusi siekiant šiais, iššūkių ir neramybės kupinais laikais įkvėpti žmonėms daugiau pasitikėjimo savimi, skatinti empatiją. Per konkrečius kasdienybės herojus ir jų istorijas siekiame parodyti, kad kiekvienas ir kiekviena gali imtis lyderystės.

Neretai socialinės, visuomeninės ar smulkiojo verslo srities atstovai neturi galimybių, kartais – žinių ar įgūdžių viešinti savo veiklai ir taip įkvėpti kitus, pritraukti naujas galimybes. Todėl patys imamės iniciatyvos juos paremti. Kaip tai darome? Rengiame publikacijas apie mūsų kalbintus žmones, taip viešiname jų veiklą. Šiais tekstais, siekiant platesnės sklaidos, neatlygintinai dalinamės su šalies žiniasklaida.

Tačiau be jūsų negalėsime puoselėti šios erdvės. Kaip galite mums padėti:

  • Dalinkitės mūsų turiniu savo Facebooke
  • Pakvieskite savo Facebook draugus pamėgti Bostonoarbatele.lt facebook paskyrą
  • Jeigu pažįstate žmonių, kurie galėtų būti mūsų laidų herojais – rekomenduokite juos mums
  • Mums praverstų ir techniniai patarimai, kaip tobulinti pokalbių laidų kokybę
  • Finansinė parama. Jei turite galimybių paremti, būtume dėkingi. O jei jūsų draugų tarpe yra žmonių, neabejingų šio projekto misijai ir norinčių prisidėti prie jos palaikymo finansiškai, papasakokite jiems apie šią idėją.

Kodėl finansinė parama mums labai svarbi?

Nors laiką ir energiją šiam projektui skiriame negaudami iš to finansinės naudos, Bostonoarbatele.lt palaikymas reikalauja papildomų sąnaudų. Šiek tiek išlaidų reikia techniniam palaikymui, daugiau lėšų tenka skirti įkurtos viešosios įstaigos išlaikymui, ypač buhalterinėms paslaugoms. Todėl visa gauta parama šiuo metu skiriama šioms išlaidoms padengti.

Mums praverstų ir kompiuterinės įrangos atnaujinimas.

Kaip galite mus paremti finansiškai:

Noriu paremti: vienkartine parama

Noriu paremti: nevienkartinė parama

Nuoširdžiai dėkojame už visą finansinę ir nefinansinę paramą!