Šioje rubrikoje supažindinsime jus su pasaulinio garso lyderystės mokytojais ir mūsų atrinktomis šių ekspertų įžvalgomis.

Taip pat dėmesio skirsime ir žmonėms, kurių pagrindinė veikla nėra lyderystės mokymas, tačiau jie savo mintimis ir pavyzdžiu skatina kitus pozityviems pokyčiams.

S. Sinek / Facebook nuotr.

S. Sinekas: sugebėjimas išgirsti – viena svarbiausių lyderio savybių

Pasak Simono Sineko, klausymas yra daugiau nei garsų girdėjimas. Klausome tada, kai siekiame suprasti kito vidų. Jei tikrai įsiklausome į žmogaus – pavaldinio, vadovo, kolegos ar net mūsų oponento požiūrį, galime iš esmės pakeisti situaciją.

Plačiau apie tai:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dr. E. Eger / Facebook.com nuotr.

E. Eger: gyvenimo prasmę galima matyti visur

Kiekvienam iš mūsų profesorė Editha Eva Eger sako – kad ir kokia sudėtinga situacija, mes turime galimybę rinktis, kaip į ją reaguoti ir ką iš jos pasiimti, o ką palikti praeičiai, kurios negalime pakeisti.

Plačiau apie tai:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Dr. B. Brown / Facebook.com nuotr.

B. Brown: kaip parašyti tokią istorijos pabaigą, kokios norime?

Profesorė Brené Brown sako, kad turime suprasti ir atpažinti savo emocijas, turėti drąsos ir nebijoti pažeidžiamumo. Tik taip galėsime susidoroti su diskomfortu ir atrasti, kas yra tiesa bei parašyti tokią istorijos pabaigą, kokios norime.

Plačiau apie tai:

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

R. Sharma: savyje galime atrasti milžinišką kūrybinį potencialą

R. Sharma / Facebook.com nuotr.

Robinas Sharma – pasaulinio garso rašytojas, lektorius, saviugdos treneris. Daug dėmesio R. Sharma skiria pozityvios lyderystės, streso valdymo, vidinių galimybių atskleidimo temoms. Kviečiame susipažinti su jo įžvalgomis lyderystės kasdienybėje tema: