Šioje rubrikoje skaitykite mūsų parengtus tekstus apie Bostonoarbatele.lt pokalbių laidų svečius. Šiais tekstais neatlygintinai dalijomės su žiniasklaida.

Jais viešiname žmones, kasdien po truputį keičiančius pasaulį. Tikimės, kad šie tekstai prisidės prie dialogo, pagarbos ir vilties kultūros sklaidos viešoje erdvėje.

Publikacijų rengimas – mūsų veiklos stiprioji pusė. Puikiai suprantame, kad naujam internetiniam tinklalapiui nėra lengva pritraukti skaitytojų ir žiūrovų. Tačiau mes ir nesiekiame dirbtinai kelti portalo lankomumo. Mūsų pagrindinis kanalas, kuriuo pasiekiame auditoriją, yra šalies žiniasklaida. Kaip tai pavyksta? Nors ir neturėdami informacijos mainų susitarimų, siūlome mūsų redaktorius G. Duboniko parengtas autorines publikacijas Lietuvos žiniasklaidai, kuri jau ne kartą įvertino jų turinio kokybę ir aktyviai dalijosi savo erdvėje (Delfi, LRT, 15min.lt, lrytas.lt, Bernardinai.lt, ve.lt, voruta.lt, alytusgidas.lt ir daugelis kitų).

  • Mūsų erdvėje svečiavosi senolių globos namų iniciatorė Jūratė Mačernienė. Pagal šią laidą parengėme publikaciją, kuria neatlygintinai pasidalijome su žiniasklaida: voruta.lt, laikmetis.lt ir kt.
  • Mūsų erdvėje svečiavosi teatro vadovas Tomas Juočys. Pagal šią laidą parengėme publikaciją, kuria neatlygintinai pasidalijome su žiniasklaida: ve.lt
  • Mūsų erdvėje svečiavosi žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė Sigita Zumerytė. Pagal šią laidą parengėme publikaciją, kuria neatlygintinai pasidalijome su žiniasklaida: lrytas.lt, alytausgidas.lt ir kt.