Atlikėjas ir dainų kūrėjas O. Jucys: mano naujausia daina – sveikinimas Lietuvos tėčiams ir kvietimas nepasiduoti niūriai kasdienybei.

Dainų autorius Ovidijus Jucys pristato vasariškais ritmais pulsuojančią dainą „Balandėle, mano tu“. Pasak Ovidijaus, ši daina turėjo išvysti dienos šviesą per Tėvo dieną. „Tai – sveikinimas visiems tėčiams, tuo pačiu ir mano tėčiui Česlovui, kuris dar ir birželio 20-ąją šventė savąjį 72 – ajį gimtadienį. Šiek tiek pavėlavom su išleidimu, bet, kaip sakoma – geriau vėliau nei niekada“, – pasakoja jis.

Pasak Ovidijaus, daina buvo įrašyta kartu su puikiu kompozitoriumi, kūrėju Aru Žvirbliu. Kūrinys yra ne tik šviesus, pozityvus bei vasariškas, bet ir turi gilią prasmę – jame kalbama apie dviejų žmonių nenutrūkstamą ryšį. „Norėjosi, kad daina pakylėtų, įkvėptų, įneštų į kiekvieno mūsų gyvenimus daugiau optimizmo, šviesos, tikėjimo ir vilties. Gyvename neramiais laikais, apsupti daugybės iššūkių, nerimo dėl rytojaus, pasaulinio nestabilumo. Norėjosi, kad klausydami šią dainą žmonės šiek tiek užsimirštu, pasvajotų, atitrūktų nuo kasdieninės rutinos – tiesiog įkvėptų daugiau tyro oro ir nusišypsotų“, – pasakoja Ovidijus.

Dainos autorius atskleidžia, kad naujas kūrinys „Balandėle, mano tu“ tai tik viena jo gyvenimo istorija iš daugybės kitų, kurios išvydo dienos šviesą. „Ateityje neabejoju, kad tokių paviešintų istorijų bus ir daugiau – kas žino gal taip ir gims albumas” – sako jis. Ovidijui patinka kuriant neskubėti, neforsuoti – viską daryti iš lėto ir mėgautis procesu.

„Kūryba man tarsi meditacijos seansas, į ją pasinėrus sustoja laikas ir gali pabėgti nuo kasdienybės monotonijos bei taip realizuoti save” – pasakoja kūrėjas. 

Ovidijų kalbino Gediminas Dubonikas

Naują O. Jucio dainą galite išgirsti čia: