Prasmingų pokalbių ir šviesaus turinio erdvė Bostonoarbatele.lt – asmeninė iniciatyva, kilusi siekiant šiais, iššūkių ir neramybės kupinais laikais įkvėpti žmonėms daugiau pasitikėjimo savimi, skatinti empatiją. Per konkrečius kasdienybės herojus ir jų istorijas siekiame parodyti, kad kiekvienas ir kiekviena gali imtis lyderystės.

Kas mums yra lyderis? Lyderystės sampratų esama įvairių ir literatūroje pateikiama skirtingų apibrėžimų. Mums artimas tyrėjos, knygų autorės ir tinklalaidės vedėjos Brené Brown apibūdinimas. Pasak jos, lyderis – tai kiekvienas asmuo, kuris imasi atsakomybės atskleisti potencialą kituose žmonėse bei veikloje ir kuris turi drąsos tą potencialą vystyti*. Tad šioje lyderystės erdvėje sutiksite žmones, keičiančius pasaulį aplink save ir savo pavyzdžiu įkvepiančius kitus pozityviems pokyčiams.

Publikacijų rengimas – mūsų veiklos stiprioji pusė. Mūsų pagrindinis kanalas, kuriuo pasiekiame auditoriją, yra šalies portalai. Siūlome mūsų parengtas autorines publikacijas žiniasklaidai, kuri jau ne kartą įvertino jų turinio kokybę ir aktyviai dalijosi jomis savo erdvėje. Publikacijomis dalinamės neatlygintinai.

Iliustracijos – šioje erdvėje naudojame pexels.com iliustracijas.

Mūsų kontaktai: info@bostonoarbatele.lt, facebook: /bostonoarbatele 

* Brené Brown. Dare to Lead: Brave Work. Tough Conversations. Whole Hearts. (2018). p. 4.

         Redakcija

 

Aušra

šios erdvės laidų vedėja ir tinklaraščio autorė

Lyderystės tema mano gyvenime skleidžiasi įvairiomis formomis.

2015 m. su kolegėmis sukūrėme ir įgyvendinome programą moterims „Lyderystės GIJA“.

Tuo metu pradėjau domėtis dvasinės lyderystės tema, atlikau pirmuosius tyrimus, o 2018 m. studijuodama ISM vadovų magistrantūroje parengiau ir apgyniau baigiamąjį darbą „Dvasinės lyderystės raiška Lietuvos įmonėse“.

2019 m. gavusi kvietimą radijo stoties XFM eteryje vesti laidą „Lyderystės klubas“, nedvejodama sutikau. Patirtis šioje pozicijoje įkvėpė žengti toliau, įgyvendinti naują formatą.

Dabar lyderystės erdvėje „Bostono arbatėlė“ kalbinu pašnekovus, kurie atskleidžia ir drąsiai vysto potencialą kituose žmonėse bei savo kasdienėje veikloje.

Mano mintys apie lyderystę: BZNstar, Delfi, verslonaujienos.lt

 

        Gediminas  

Lyderystės erdvės Bostonoarbatele.lt redaktorius.

Rengiu publikacijas apie mūsų herojus.

Dalinuosi jomis su šalies žiniasklaida.